www.mastaonica.org
Dobrodosli na forum MASTAONICE!
Da vidite galeriju slika idite na "SLIKE TORTI"
Ako zelite da vidite sve, morate se registrovati.

Join the forum, it's quick and easy

www.mastaonica.org
Dobrodosli na forum MASTAONICE!
Da vidite galeriju slika idite na "SLIKE TORTI"
Ako zelite da vidite sve, morate se registrovati.
www.mastaonica.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zdravo drugari!

3 posters

Ići dole

Zdravo drugari! Empty Zdravo drugari!

Počalji  Tanja79 Sub Jun 27, 2009 12:37 am

Primate li me u drustvo?
Pridruzila bi vam se Tanja iz Smedereva. Imam 30 godina i mama sam osamnaestomesecne Jane. Nisam nesto narocito spretna i vesta u pravljenju i ukrasavanju torti, a da budem iskrena, nije me do sada to ni interesovalo. Ali od kako sam dobila malu Janu, interesovanja su mi se skroz promenila. Sada bih provela sate i sate, tragajuci za najlepsom tortom koju bih joj napravila za rodjendan. I znate sta, uopste nisam toliko losa koliko sam mislila da cu biti. Smile
Vase su torte nesto najlepse sto sam videla, pa sam zato tu - da nesto naucim!!!
Puno pozdrava od Tanje iz Smedereva cheers

Tanja79

Broj poruka : 18
Godina : 44
Location : Smederevo
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zdravo drugari! Empty Re: Zdravo drugari!

Počalji  Marceta Danijela Uto Jul 21, 2009 4:04 pm

Dobrodosla Tanja Very Happy Evo ja tek sada odgovaram, vidis kakva sam Embarassed Embarassed Embarassed
Marceta Danijela
Marceta Danijela
Admin

Broj poruka : 207
Godina : 46
Location : Jagodina
Datum upisa : 05.09.2007

http://www.mastaonica.org

Nazad na vrh Ići dole

Zdravo drugari! Empty Re: Zdravo drugari!

Počalji  Tanja79 Sre Jul 22, 2009 12:03 am

Bas sam se pitala, zasto sam bas ja od svih prisutnih, ostala neprimecena i bez odgovora. E, sad mi je mnogo lakse, sala mala Very Happy
Redovno pratim desavanja ovde i na krstarici, i ponekad postavim po koje pitanje, jer vidim da imam od pravih ljudi dosta toga da naucim.
Prikupljam ideje i savete, ali i hrabrosti, da rodjendanska torta moje Jane bude mojih ruku delo. Sa posebnim uzivanjem pravim sve sto je za nju, pa zbog toga ne bih kupila tortu, vec hocu da je napravim i ukrasim sama, pa sta bude, neka bude!
Samo me interesuje da li torte koje vam porucuju, vi dostavljate ili kupac mora sam da dodje po nju?
Sve pohvale za to sto radite i sto drage volje pomazete i drugima! I love you

Tanja79

Broj poruka : 18
Godina : 44
Location : Smederevo
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zdravo drugari! Empty Re: Zdravo drugari!

Počalji  Marceta Danijela Sre Jul 22, 2009 1:12 am

Ma nisi ostala neprimecena, nego nisam imala vremena da odgovorim odmah na poruku, a posle se zaboravi Embarassed
Embarassed Embarassed

Kada radimo torte za Jagodinu, kupci dolaze po torte. Izuzetak su svadbene torte koje dostavljamo u restoran ili gde je vec svadba. Naravno imamo i one musterije koji hoce da im se dostavi torta (decija, klasicna...) i za to se dogovorimo. Ako je rec o tortama koje nam porucuju iz BG ili nekog drugog grada, onda ih saljemo autobusom i u tom slucaju kupci moraju da odu do autobuske stanice i podignu tortu... Embarassed
Marceta Danijela
Marceta Danijela
Admin

Broj poruka : 207
Godina : 46
Location : Jagodina
Datum upisa : 05.09.2007

http://www.mastaonica.org

Nazad na vrh Ići dole

Zdravo drugari! Empty Re: Zdravo drugari!

Počalji  Tanja79 Čet Jul 23, 2009 1:40 am

Hvala ti za odgovor.
Vi cete mi biti rezervna i spasavajuca varijanta u slucaju da moja torta ispadne strahota bozija. Sad Pretpostavljam da o ceni ne govorite ovim putem, pa cu vas pozvati telefonom jer me interesuju oni klovnovi sto nose tortu.
Cisto probe radi, napravicu ovih dana neku jednostavnu i brzu tortu, ali cu zato posebno da se potrudim oko ukrasavanje fondanom. Citala sam dosta o tome i gledala slike, pa je krajnje vreme da vidim sta sam naucila!?! Plasim se da na kraju ne ispadne ovako affraid
Pozdravljam te.

Tanja79

Broj poruka : 18
Godina : 44
Location : Smederevo
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zdravo drugari! Empty Re: Zdravo drugari!

Počalji  Tanja79 Pet Jul 24, 2009 1:10 am

Procitala sam tvoju poruku i sa krstarice, hvala Daco jos jednom!

Tanja79

Broj poruka : 18
Godina : 44
Location : Smederevo
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zdravo drugari! Empty Re: Zdravo drugari!

Počalji  sneza55 Ned Dec 04, 2011 4:58 pm

Evo ja sam se jedva nekako uclanila Embarassed , zelim da vas pozdravim i upravo krecem sa upoznavanjem ovog sajta!!! Nadam se da cu se snaci i da cemo se lepo druziti Laughing
sneza55
sneza55

Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zdravo drugari! Empty Re: Zdravo drugari!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu