www.mastaonica.org
Dobrodosli na forum MASTAONICE!
Da vidite galeriju slika idite na "SLIKE TORTI"
Ako zelite da vidite sve, morate se registrovati.

Join the forum, it's quick and easy

www.mastaonica.org
Dobrodosli na forum MASTAONICE!
Da vidite galeriju slika idite na "SLIKE TORTI"
Ako zelite da vidite sve, morate se registrovati.
www.mastaonica.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

knjiga utisaka

4 posters

Ići dole

knjiga utisaka Empty knjiga utisaka

Počalji  Marceta Danijela Uto Maj 26, 2009 4:34 pm

Molimo korisnike nasih usluga da prokomentarisu kvalitet torti koje smo za njih pravili, po mogucstvu postave i sliku i pretstave se Very Happy



Za postavljanje slika ima vise nacina, ali ja koristim sledeci:

otvorim ovaj sajt:
http://www.imageshack.us/

klikom na browse izaberem slicicu iz nekog foldera iz mog racunara (slicicu pre toga smanjim na manje od 1,5 GB), onda kliknem start upload i sacekam da se pojavi sledeca strana sa umanjenom slicicom. Onda izaberem, kliknuvsi levim klikom, jednu od opcija tj. ono za forume (to je prva opcija - prvo uokvireno polje s tekstom ispod slicice) i to polje se zaplavi, pa kliknem desnim klikom, u opadajucem meniju izaberem opciju copy, pa u poruku prenesem na ono mesto gde zelim sliku, kliknivsi desnim klikom, i u opadajucem meniju izaberem paste. Pojavice se tekst url-a u poruci, a kada postujete pojavice se slika.


Poslednji put izmenio Marceta Danijela dana Uto Jun 09, 2009 3:00 am, izmenio ukupno 2 puta
Marceta Danijela
Marceta Danijela
Admin

Broj poruka : 207
Godina : 46
Location : Jagodina
Datum upisa : 05.09.2007

http://www.mastaonica.org

Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty torte tomas i noddy

Počalji  BojanaNi Ned Jun 07, 2009 9:07 am

Cao,
Htela bih samo da pohvalim rođendanske torte moga sina. Što se tiče izgleda, bile su stvarno fantastične, svi gosti su bili oduševljeni, a što se tiče ukusa, reći ću samo da smo naručili 8kg torte za 20-ak ljudi, a vrlo malo je ostalo Very Happy. Još nešto, torte su stigle u Beograd, bez ikakvih problema i vrlo dobro upakovane, tako da nije moglo ništa da im se desi za vreme transporta. Što se nas tiče-čista desetka!
Vrlo rado bih stavila i fotografije, ali mi ne dozvoljava da se registrujem na sajt. Ako postoji neki drugi način,javite mi.
Veliki pozdrav,
Bojana

BojanaNi
Gost


Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty fotografije

Počalji  BojanaNi Pet Jun 12, 2009 9:14 pm

Evo stizu i fotografije Very Happy

knjiga utisaka 2roendan028
Noddy


knjiga utisaka 2roendan029
Tomas

knjiga utisaka 2roendan007

BojanaNi
Gost


Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty Re: knjiga utisaka

Počalji  Marceta Danijela Sub Jun 13, 2009 8:08 pm

Hvala Very Happy
Marceta Danijela
Marceta Danijela
Admin

Broj poruka : 207
Godina : 46
Location : Jagodina
Datum upisa : 05.09.2007

http://www.mastaonica.org

Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty Re: knjiga utisaka

Počalji  Zia Sub Jul 04, 2009 7:40 pm

Moram se i ja pridružiti pohvalama.Danijela je za mog sina napravila fenomenalnu tortu,isto Tomasa za prvi rođendan.Slala je za Novi Sad,torta je stigla upakovana bez ikakvog oštećenja fenomenalno izrađena i preterano dobrog ukusa.Svi su bili prezadovoljni,i mališani a i roditelji.Nemam dovoljno reči pohvale,ali svaka čast na ovakvom talentu,jer je ovo već pravo umeće,a ne poslastičarstvo standardno.

Zia
Gost


Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty Re: knjiga utisaka

Počalji  Zia Sub Jul 04, 2009 8:17 pm

a evo i sličica
knjiga utisaka Picture071r
knjiga utisaka Picture072kgw
knjiga utisaka Picture073h

Zia
Gost


Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty Re: knjiga utisaka

Počalji  spagetica Uto Sep 15, 2009 8:03 pm

knjiga utisaka Picture041ta.th
Cao !
evo i ja da se pohvalim nasom tj. Andjelinom rodjendanskom tortom (sa 10 svecica cheers )
Plazma tortica je bila pravi pogodak sto se ukusa tice. Do sad mi se sem jednog recepta (koji kruzi mojim uskim krugom prijatelja) uglavnom takve torte bas i ne svidjaju narocito...
...e a sad sta reci o izgledu torte ... MI NISMO IMALI LEPSU NA NASIM RODJOSIMA (A NI NASI GOSTI KOJI SU BILI TE VECERI) !!! HVALA VAM OD SRCA !!! NAROCITO ZA PROFESIONALIZAM I DOSLEDNOST STO SE TICE DOGOVORA I IZGLEDA !!! A TO ZNACI: KAKO TORTA IZGLEDA NA FOTOGRAFIJAMA TAKO JE IZGLEDALA I NASA STO JE BAR MENI JAKOOOO VAZNO!!! SVE U SVEMU - ODNOS CENE-KVALITETA-IZGLEDA U BGD-U NE POSTOJI ! JOS JEDNO VELIKO HVALA I NARAVNO DRUZICEMO SE JOS flower
P.S. nadam se da sam dobro "postavila" fotkicu.

spagetica

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty Re: knjiga utisaka

Počalji  spagetica Uto Sep 15, 2009 8:08 pm

knjiga utisaka Picture041ek.th


jos jedna malo veca fotkica bounce

spagetica

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty TORTE SNOOPY & HELLO KITTY

Počalji  spagetica Čet Okt 01, 2009 8:03 pm

knjiga utisaka Picture115o knjiga utisaka W640knjiga utisaka Picture117a knjiga utisaka W480

CAO !
EVO ME OPET S' NASIM/VASIM TORICAMA !
PORED SAVRSENOG IZGLEDA TORTE SU BILE ODLICNE ! PLAZMA JE KAO I PROSLI PUT ODLICNA , A MORAM DA PRENESEM POHVALE (NASIH GOSTIJU) ZA DRUGU (H. KITTY) OD CRNE I BELE COKOLADE !!!SUPER STE I SAMO NASTAVITE ! HVALA VAM NA SVEMU !
OCEKUJEM VAS NA FB-U KAO I PUNO MOJIH PRIJATELJA KOJI SU VIDELI (I PROBALI) VASU UMETNOST !

spagetica

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty Re: knjiga utisaka

Počalji  jance Uto Okt 20, 2009 4:12 pm

Znate, meni je strasno kad za neke torte profesionalaca pomislim : e, i ja bih ovo mogla.
Samo za torte iz mastaonice uvek kazem: ni za milion godina!!!
Evo nase slikice od nedelje
knjiga utisaka Img2494i.th


Evo i nekih mojih utisaka koje sam vec zapisala na drugom mestu:

Htedoh da ukazem na "probleme" u logistici kad zelite ovakvu tortu.
- odmah se upoznate sa ljudima koji takodje cekaju isporuku jer samo sto nokte ne grickaju da vide kako na kraju sve to izgleda
- jedva je sacuvate od malih a Boga mi i velikih ukucana koji nisu ni sanjali sta ce doci pa bi svako da pipne i strpne bar po jednu sargarepicu
- ako torta mora da vam prenoci u kuci problem se duplira
- po iznosenju torte u objektu prvo se izborite sa svim velikim gostima i osobljem dok maleni i slavljenica sede onako snuzdeni da se mame i tate razidju.
Ali kad stigne do malih vredno je svega....

jance

Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty Re: knjiga utisaka

Počalji  Marija86 Pet Nov 20, 2009 3:54 pm

knjiga utisaka Pb143367 knjiga utisaka W320

Mislim da slika govori vise od reci! Svi gosti su bili odusevljeni, pogotovo decica! Naravno druzicemo se i ubuduce! Veliki pozdrav Wink

Marija86

Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

knjiga utisaka Empty Re: knjiga utisaka

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu